Oddych, pohoda a zážitky na Liptove

Zlatý Apartmán, Hrabovo 21

Parkovisko

Raňajky

TV

WIFI

APARTMÁN

Zlatý Apartmán, Hrabovo 21 sa nachádza v Ružomberku, 33 km od Aquaparku Tatralandia, 34 km od Demänovskej ľadovej jaskyne a 14 km od obce Vlkolínec. Ubytovanie je vzdialené 28 km od Oravského hradu a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné ​​parkovisko na mieste.Apartmán má balkón, 1 spálňu, obývaciu izbu a dobre vybavenú kuchyňu. K dispozícii je TV s plochou obrazovkou. Každý deň sa v apartmáne podávajú raňajky formou bufetu. Vodný park Bešeňová je vzdialený 15 km a Liptovský hrad 40 km. Najbližšie letisko Poprad-Tatry sa nachádza 79 km od ubytovania.

Čo apartmán ponúka?

Aj v Hrabovskej doline nám už ako všade inde klope jar na dvere!
Príďte si vychutnať toto krásne obdobie ku nám do ZLATÉHO APARTMÁNU HRABOVO.
Kľúče si je potrebné vyzdvihnúť v hoteli Hrabovo vzdialeného iba 300 m od apartmánu. Pre klientov ponúkame možnosť stravovania v hoteli Hrabovo.

V blízkosti sa nachádzajú rôzne atrakcie a aktivity využitia voľného času, ako pre deti tak aj pre dospelých. Viac informácií nájdete tu.

Povedali o nás...

„It’s a fantastic destination for relaxation. The apartment took excellent care of us, and the accommodation was both clean and cozy. We will certainly be delighted to return here.“

Harry

Spojené Kráľovstvo

„S radosťou toto miesto odporúčam! Ubytovanie bolo skutočne úžasné a nesmierne pohodlné. Okrem toho, táto lokalita je skvelá a náš pobyt prebehol bez jediného problému.“

Milan

Slovensko

„Výborné ubytovanie za priateľskú cenu.“

 

Martina

Slovensko

Kontaktujte nás

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Tel.č.: +421 907 474 426

Email: info@tatry-liptov.sk

Strávte s nami krásnu

dovolenku

Rezervujte si u nás ubytovanie.

Zavolajte nám:
0901 911 211