BUĎTE S NAMI V SPRÁVNOM ČASE A NA SPRÁVNOM MIESTE

Fakultatívne výlety

Predstavujeme vám jedinečné fakultatívne výlety v okolí ubytovania.

V scenérii regiónu dominuje majestátnosť horského pásma Tatier. Možnosť objavovania prekrásnych plies, vodopádov a vzácnej chránenej fauny a flóry. Raj, ako pre milovníkov prírody, tak aj pre športovcov. Čistý vzduch, nádherná viditeľnosť a k tomu kvalitné ubytovanie a strava, sú zážitkom pre všetkých.

Každé obdobie roka má svoje čaro – príjemné teploty a nádherné farby. Každý deň prináša nové možnosti aktivít a spoznania nepoznaných miest, ktoré sa oplatí navštíviť. Pomôžeme Vám objaviť divokú krásu Tatier a fascinujúci Liptov.

Okolitá príroda prináša množstvo nezabudnuteľných zážitkov. Či už navštívite Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Malinô Brdo alebo chcete objaviť nádheru Slovenského raja, sme tu pre Vás. Veľmi radi Vám poradíme alebo Vám vieme naplánovať túru alebo Vás budeme sprevádzať na turistických chodníkoch. Pre tých náročnejších vieme zorganizovať výstupy mimo značkovaných chodníkov s horským vodcom. Tieto si už vyžadujú väčšiu fyzickú zdatnosť a skúsenosť pohybu po kamenistom teréne.

Ak chcete spoznávať kultúru a históriu regiónu máme pre Vás pripravené poznávacie okruhy so skúseným sprievodcom a zároveň vodičom mikrobusu alebo autobusu. Ak máte záujem ísť vlastným dopravným prostriedkom, ochotne Vám poradíme.

Výlety a voľnočasové aktivity

Zavolajte nám:
0901 911 211