HĽADÁTE UBYTOVANIE V TATRÁCH

Lomničák 02

Parkovisko

TV

WIFI

LOMNIČÁK 02

Apartmán Lomničák je 2 – spálňový apartmán so 4 lôžkami s možnosťou dvoch prísteliek (rozťahovací gauč) v obývacej miestnosti. Apartmán je vybavený kuchyňou s umývačkou riadu, chladničkou, mikrovlnou rúrou. V obývacej miestnosti sa nachádza TV a jedálenské posedenie. Samozrejmosťou je bezplatné Wi – Fi pripojenie.

Čo apartmán ponúka?

Apartmán Lomničák sa nachádza v Tatranskej Lomnici a ponúka ubytovanie s terasou, záhradou a s vonkajším posedením s možnosťou grilovania. Záhrada ponúka krásne výhľady na Vysoké Tatry.

Mesto Zakopane sa nachádza vo vzdialenosti 48km a obec Białka Tatrzańska je vzdialená 38km. Najbližšie letisko Poprad – Tatry sa nachádza iba 9km od Apartmánu.

V blízkosti sa nachádzajú rôzne atrakcie a aktivity využitia voľného času, ako pre deti tak aj pre dospelých. Viac informácií nájdete tu.

Povedali o nás...

Rozhodne vám toto miesto odporúčam! Ubytovanie bolo úžasné a neobyčajne pohodlné. Nachádza sa v skvelej lokalite a náš pobyt prebehol úplne bez problémov.Jozef

Slovensko

„This is a wonderful spot for relaxation. The apartment offered us exceptional care, and the accommodation was clean and cozy. We will certainly look forward to returning here with joy.“


Luuk

Holandsko

Výborná poloha a priateľský hostiteľ. Personál nám ochotne poskytol rôzne informácie o okolí a ubytovanie bolo útulné a bezchybné.

 

Marcel

Slovensko

Kontaktujte nás

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Tel.č.: +421 907 474 426

Email: info@tatry-liptov.sk

Strávte s nami krásnu

dovolenku

Rezervujte si u nás ubytovanie.

Zavolajte nám:
0901 911 211